Breno koberce | Koberce Levně

Breno koberce

Breno je společnost zabývající se obchodem s koberci již více než 14 let. Firma Koberce Breno byla založena roku 1994 původně jako velkoobchod dodávající podlahové krytiny. Firma v tomto segmentu dosáhla velkých úspěchů a od roku 1998 Breno provozuje také maloobchodní síť obchodů s koberci a věcí s tímto produktem spojených. Breno však svoje obchodní ambice stále zvětšovalo, roku 2001 provedlo upevnění pozice na trhu s koberci taktickým odkoupení konkurenční firmy KTI s.r.o.

Vzestup Breno koberce

S postupem času začalo Breno provozovat druhou maloobchodní síť prodejen pod názvem Království koberců. Breno je firma, která spadá čistě pod české vlastnictví – nezasahují do ní firmy ze zahraničí. V roce 2006 provedlo Breno další expanzi a to na slovenský trh, kde otevřelo několik poboček.

Přednosti Breno

Hlavní přednosti Breno je především obrovský výběr podlahových krytin metrové, bytové kusové i zátěžové koberce si můžete vybrat v nejrůznějších vzorech a provedeních. Breno samozřejmě nabízí též PVC krytiny či linolea v oblíbených imitací dlaždic a nejrůznější bytové doplňky či dekorace. Pokud hledáte obchod s koberci s profesionálním přístupem a dlouhou tradicí je Breno koberce ta správná volba.

 

Koberce

Stránky Koberce Levně.info vám přinášejí pohled do světa koberců. Na těchto sttránkách najdete informace, k čemu se užívají jednotlivé tipy koberců i kde je nejvýhodněji koupit. Pro čtenáře, kteří se chystají nějaký koberec nakoupit jsme připravili představení největších firem zabývajících se prodejem koberců. Mezi představené firmy patří Trend, Breno a známé K+K.

Chystáte se vybavit nový byt nábytkem či bytovými doplňky? Máme pro vás tip.

Široký sortiment nábytku a bytových doplňků naleznete na webu Nábytek levně, přejeme štastnou ruku při výběru.

© 2006 My.Website. All rights reserved. Design by NodeThirtyThree.